Bonnies Scoreboard

March 2019
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
24
vs Fordham
@ West Point, N.Y.
9:00 AM

at George Washington
12:00 PM

vs Norfolk State
@ Norfolk, Va.
1:30 PM
25
26
27
La Salle
5:00 PM

Duquesne
7:30 PM
28
1
at Butler
3:00 PM
2
at Army West Point
9:00 AM

vs Villanova
@ Port Charlotte, Fla.
12:00 PM

at George Washington
4:00 PM

at Duquesne
4:30 PM
3
at Kent State
1:00 PM
4
Wright State
10:00 AM

vs Mount St. Mary's
@ Port Charlotte, Fla.
10:30 AM

Wright State
2:00 PM
5
vs Emory/Oxford University Invite

at ATLANTIC 10 TOURNAMENT FIRST ROUND
TBA

vs Western Michigan
@ Port Charlotte, Fla.
11:00 AM
6
vs California
@ Honolulu, HI
3:30 PM

California
3:30 PM

at Hawaii
6:00 PM

at Davidson
7:00 PM

at Hawaii
11:00 PM
7
vs Mount St. Mary's
@ Port Charlotte, Fla.
10:30 AM

vs Niagara
@ Honolulu, HI
1:00 PM

Niagara
1:00 PM

at Kennesaw St.
7:00 PM
8
at ATLANTIC 10 QUARTERFINALS
TBA

vs Central Conn. St.
@ North Charlotte Regional Park (Port Charlotte, FL)
10:00 AM

vs California
@ Honolulu, HI
1:00 PM

California
1:00 PM

vs Niagara
@ Honolulu, HI
3:30 PM

Niagara
3:30 PM

at Buffalo
7:00 PM
9
at ATLANTIC 10 SEMIFINALS
TBA

vs Central Conn. St.
@ North Charlotte Regional Park (Port Charlotte, FL)
10:00 AM

vs Utah
@ Honolulu, HI
10:00 AM

Saint Louis
1:00 PM

Detroit Mercy
6:00 PM

Utah
10:00 PM
10
at ATLANTIC 10 CHAMPIONSHIP GAME
TBA

vs Central Conn. St.
@ South County Regional Park (Punta Gorda, FL)
9:00 AM

Daemen
10:00 AM

at Mercer
12:00 PM

Daemen
2:00 PM
11
vs Bash at the Beach

vs NCAA Diving Zone Championships
12
vs Bash at the Beach

vs NCAA Diving Zone Championships

at Siena
3:00 PM
13
vs NCAA Diving Zone Championships
14
15
St. Francis (Pa.)
2:00 PM

at Miami (Ohio)
5:00 PM
16
vs Bowling Green
@ Morehead, KY
11:00 AM

Bowling Green
11:00 AM

Robert Morris
1:00 PM

at Morehead St.
1:30 PM

at Morehead St.
1:30 PM

at Miami (Ohio)
4:00 PM
17
at Morehead St.
11:00 AM

at Morehead St.
11:00 AM

at Miami (Ohio)
1:00 PM
18
19
Siena
3:00 PM

Bucknell
3:00 PM

at Cornell
5:00 PM
20
21
22
Saint Joseph's
2:00 PM

at Fordham
3:00 PM
23
Colgate
10:00 AM

at Quinnipiac
12:00 PM

at UMass
12:00 PM

at UMass
12:00 PM

at Fordham
2:00 PM

at UMass
2:00 PM

at UMass
2:00 PM

Colgate
2:00 PM
24
vs Golden Horseshoe Intercollegiate

Marist
9:30 AM

at Fordham
12:00 PM

at UMass
12:00 PM

at UMass
12:00 PM

at Richmond
1:00 PM

Marist
1:30 PM
25
vs Golden Horseshoe Intercollegiate
26
vs Golden Horseshoe Intercollegiate
27
at Youngstown State
3:00 PM

at Youngstown State
3:00 PM

at Youngstown State
5:00 PM

at Youngstown State
5:00 PM

at Hobart
7:00 PM
28
29
at George Washington
2:00 PM

La Salle
3:00 PM
30
Duquesne
10:00 AM

La Salle
12:00 PM

at La Salle
12:00 PM

at La Salle
12:00 PM

Duquesne
2:00 PM

at La Salle
2:00 PM

at La Salle
2:00 PM
31
La Salle
12:00 PM

at La Salle
12:00 PM

at La Salle
12:00 PM

at George Mason
1:00 PM

Niagara
2:00 PM

at Penn State
4:00 PM
1
2
at Cornell
3:00 PM

Monmouth
4:00 PM
3
Robert Morris
3:00 PM

Robert Morris
3:00 PM

Robert Morris
5:00 PM

Robert Morris
5:00 PM

at Penn State
6:30 PM
4
5
La Salle
2:00 PM

Dayton
3:00 PM
6
vs Villanova Invitational

at La Salle
TBA

at La Salle
TBA

at Cleveland State
12:00 PM

Dayton
12:00 PM

Saint Joseph's
12:00 PM

Saint Joseph's
12:00 PM

Saint Joseph's
2:00 PM

Saint Joseph's
2:00 PM